Sprawdzone pochodzenie spółek z historią

Spółki z historią / obrotami

W naszej ofercie posiadamy spółki, które prowadziły działalność gospodarczą w przeszłości, a w związku z tym posiadają historię obrotową oraz staż od kilku, do nawet kilkunastu lat. Atuty te mogą być bardzo pomocne m.in. pod kątem udziału w przetargu bądź ubiegania się o kredyt czy dotację.

Każda ze spółek z historią oferowana przez Kancelarię Finartis została dogłębnie sprawdzona pod kątem sytuacji prawnej i finansowej.

Spółki te na moment sprzedaży nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych i handlowych, nie zatrudniają żadnych pracowników, a także mają uregulowane wszelkie zobowiązania finansowe i sprawozdawcze wobec Krajowego Rejestru Sądowego, właściwego urzędu skarbowego oraz ZUSu, czego dowodem są odpowiednie zaświadczenia urzędowe.

Klientom zainteresowanym zakupem spółki z historią udostępniamy pełną dokumentację spółki do wglądu w siedzibie naszej Kancelarii.

Jesteśmy w stanie dokonać wszelkich formalności związanych z transakcją sprzedaży spółki nawet w ciągu 24 godzin.

W cenie sprzedaży spółki zapewniamy przygotowanie kompletu niezbędnych dokumentów związanych z rejestracją zmian w spółce w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz urzędzie skarbowym, a także zapewniamy pełną opiekę nad tym procesem aż do jego zakończenia.

Klientom, którzy kupili od nas gotową spółkę lub zarejestrowali z nami nową oferujemy prowadzenie księgowości oraz usługę biura wirtualnego w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Finartis w celu zapoznania się z aktualną ofertą spółek z historią na sprzedaż.

Zapytaj o naszą ofertę

 
Oświadczam, iż wysyłając wiadomość jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby analizy mojej sprawy, uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia dalszego kontaktu ze strony Biura Rachunkowego Parasa i jej Partnerów, a tym samym akceptuję Politykę prywatności.

Partnerzy Biura Rachunkowego PARASA